Gwarancja satysfakcji klienta

– Gwarancja satysfakcji klienta

Każdy zakup w sklepie internetowym Floga objęty jest Gwarancją Satysfakcji Klienta. Oznacza to, że nie musisz martwić się bezpieczeństwem produktu w transporcie. Gwarantujemy 100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy.

Jeśli otrzymałeś produkt uszkodzony, paczka była nienaruszona i nie budziła Twoich wątpliwości, nie sprawdziłeś produktu przy odbiorze i nie spisałeś protokołu reklamacyjnego, nic nie szkodzi. Zarejestruj reklamację tutaj, a nasz dział reklamacji wymieni produkt na nowy lub wyśle uszkodzone elementy jak np. beton, szkło, metal.

Jeśli paczka budzi Twoje podejrzenia, jest uszkodzona, zgnieciona lub z dostępem do zawartości, spisz protokół reklamacyjny i odbierz produkt. Następnie zarejestruj reklamację tutaj. Nasz dział reklamacyjny dośle uszkodzone elementy lub wymieni produkt na nowy.

 

– Gwarancja producenta

W przypadku stwierdzenia usterki zakupionego produktu prosimy o kontakt : info@floga.eu

Produkty znajdujące się w ofercie naszego sklepu są fabrycznie nowe i objęte są pełną gwarancją producenta.

  • Standardowy okres gwarancji na oferowane przez nas produkty wynosi 24 miesiące od daty sprzedaży.
  • Dokładamy wszelkich starań, aby sprzedawane przez nas produkty były najwyższej jakości.
  • Towar oferowany w sklepie internetowym www.floga.eu jest fabrycznie nowy.
  • Gwarancja na produkty udzielana i realizowana jest na podstawie paragonu lub faktury VAT.
  • Sposób realizacji reklamacji to w zależności od usterki oraz naszych możliwości: naprawa towaru lub wymiana na nowy, wolny od wad
  • Zgłoszenia reklamacyjne rozpatrujemy w terminie 14 dni (w uzasadnionych przypadkach może termin ulec wydłużeniu, o czym informujemy)

Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top