Lampy ścienne

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

 • lampa betonowa stojącalampa betonowa stojąca lub wisząca
 • lampy betonowae wiszące stołowelampa z betonu wisząca
 • lampa z betonu wiszącalampa z betonu wisząca
 • lampa z betonu wisząca
 • lampa z betonu wiszącalampa z betonu wisząca
 • lampa z betonu wiszącalampa z betonu wisząca
 • lampa betonowa wisząca stołowaoświetlenie betonowe
 • lampa z betonu wiszącalampa z betonu wisząca
 • lampa z betonu wiszącalampa z betonu wisząca
 • lampa z betonu wiszącalampa z betonu wisząca
 • lampa z betonu wiszącalampa z betonu wisząca

Lampy ścienne

Lampy ścienne, oprócz lampy głównej, przyczyniają się do prawidłowego doświetlenia przestrzeni i rozprowadzenia światła zbalansowanego do wszystkich punktów. Jednocześnie można oszczędzić  cenną przestrzeń podłogi czy mebli, w których zwykle umieszczamy lampy stołowe.

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu absolutnie modnym trendem na oświetlenie salonu były dwa kinkiety, pasujące do centralnej lampy sufitowej. Zwykle były montowane na ścianie w miejscu, gdzie stała sofa.

Lampy ścienne zostały teraz zastąpione znacznie bardziej elastycznymi i ergonomicznymi kinkietami.. Można je umieścić w dowolnym miejscu domu i mają tę zaletę , że mają ruchome ramię. Dzięki czemu światło można obracać w różnych kierunkach i oświetlać intensywniej lub bardziej dyskretnie przestrzeń.
Właściwie do takiego ramienia możesz dopasować każdy rodzaj klosza. Z tkaniny, szkła lub metalu czy betonu, więc estetycznie kinkiet tego typu może mieć dowolny wygląd , który najlepiej pasuje do miejsca, w którym ma się znajdować. Prosty metalowy lub betonowy klosz możesz łatwo łączyć w dowolnej przestrzeni, niezależnie od ogólnego stylu dekoracji.
W naszym sklepie Floga, z oprawami betonowymi można znaleźć designerskie lampy ścienne , które mogą być jedno-, dwu- lub z większą ilością lamp. W zależności od tego, ile światła potrzebuje pomieszczenie.

Można je zainstalować w dowolnym miejscu. Dobrym rozwiązanie jest lampa ścienna, która jest zasilana z gniazdka elektrycznego.
Oświetlenie tej formy doskonale nadaje się m.in. do oświetlania miejsc , w których brakuje światła centralnej oprawy jak i konkretnych mebli , przedmiotów itp.
Bardzo praktyczne są kinkiety w sypialni , ponieważ taka lampa pomoże uwolnić przestrzeń od szafki nocnej, natomiast ruchem ramienia bardzo łatwo można określić, jak intensywne światło będzie rozpraszane w przestrzeni w danym przypadku.

Lampy ścienne – zmiana estetyki wnętrza.

W sklepie Floga możesz znaleźć lampy ścienne, które oświetlają sypialnię, wejście do domu lub niektóre części Twojego salonu.
Również kinkiety ścienne są szeroko stosowane na zewnątrz. Jednak nie wszystkie materiały są odporne na warunki atmosferyczne. W ten sposób możesz doświetlić swoją przestrzeń zewnętrzną za pomocą odpowiednich opraw.
Wybierz metalowe, z betonu lub szklane kinkiety w zależności od stylu Twojej przestrzeni.
Ten typ dodaje retro lub romantycznego charakteru, a dla szerszego oświetlenia zobacz lampy do wnętrz FLOGA .
Lampy wewnętrzne mogą całkowicie zmienić estetykę pomieszczenia, a także nasz nastrój. Dlatego warto je odnawiać, nadając blasku i stylu naszej osobistej przestrzeni.
Nie wahaj się skontaktować z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji i specjalistycznych pytań. Napisz do nas!

Shopping Cart
Przewiń do góry