Lampy stołowe

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

 • lampa betonowa stojącalampa betonowa stojąca lub wisząca
 • lampy betonowae wiszące stołowelampa z betonu wisząca
 • lampa z betonu wiszącalampa z betonu wisząca
 • lampa z betonu wisząca
 • lampa z betonu wiszącalampa z betonu wisząca
 • lampa z betonu wiszącalampa z betonu wisząca
 • lampa betonowa wisząca stołowaoświetlenie betonowe
 • lampa z betonu wiszącalampa z betonu wisząca
 • lampa z betonu wiszącalampa z betonu wisząca
 • lampa z betonu wiszącalampa z betonu wisząca
 • lampa z betonu wiszącalampa z betonu wisząca

Lampy stołowe

 

Lampy stołowe są popularną kategorią lamp. Oprócz zapewniania różnych rodzajów oświetlenia są przenośne i można je nosić w dowolnym momencie. Są idealnym wyborem do domu i biura, ponieważ można je ustawić na stole, szafce nocnej, na półkach w bibliotece, niemal wszędzie.

Oświetlenie odgrywa szczególną rolę w każdym domu, ponieważ może inspirować i zamieniać każde pomieszczenie w jedną z najbardziej wyjątkowych przestrzeni w domu.

Lampy biurowe

FLOGA oferuje specjalne lampy stołowe, które podkreślą dekorację Twojej przestrzeni i stworzą odpowiednią atmosferę. Dostępne są w szerokiej gamie kolorów, wzorów i rozmiarów. Z pewnością odkryjesz to, co idealnie pasuje do estetyki i filozofii Twojej przestrzeni. Lampy biurowe , które oferuje nasz sklep, są więcej niż funkcjonalne. Ponieważ oświetlają Twoją przestrzeń nie tylko swoją funkcją, ale również efektownym wyglądem.

Ręcznie robione lampy Floga z mocnym elementem loft minimalizmu, proste i eleganckie, lampy led wykonane z unikatowej mieszanki betonowej. Oryginalne elementy oświetleniowe o unikatowym designie, które wykorzystują najdelikatniejsze i najdelikatniejsze światło odbite, ale także zaawansowane technologicznie oprawy, które łamią powszechnie przyjęte zasady naszej percepcji wzrokowej. Narzędzia oświetleniowe do każdego zastosowania,  można  również w pełni dostosować do stabilnej pozycji, odległości od biurka i jasności.

Abstrakcyjne i zabawne, nowoczesne i wielofunkcyjne lampy stołowe oferowane przez FLOGA zrobią na Tobie wrażenie i na nowo zdefiniują dekorację Twojej przestrzeni.

 

Lampy stołowe i lampy podłogowe w naszych domach.

 

Lampy stołowe podobnie jak lampy podłogowe, były i będą w wielu różnych rodzajach dekoracji. Jednym z nich jest klasyczny, luksusowy styl z naciskiem na detale!

 

Lampy Loft Floga to klasyka gatunku, idealne do minimalistycznych domów i eleganckich stylizacji, bez konieczności chodzenia po domu z kryształkami i złotą biżuterią.

Lampy betonowe wiszące  w naszym domu.

Wybieramy oprócz lamp stołowych również  minimalistyczne meble wejściowe, w estetyce loft , betonowe lamy wiszące idealnie komponuje się z dodatkami.

W końcu wszystkie nasze opcje są bardziej dla minimalistycznej dekoracji, a mniej dla pokazania bogactwa i neobogactwa.

Możemy również zainwestować w bliźniacze lampy loft , które dają poczucie symetrii w przestrzeni lub w zestaw lamp podłogowych.

Lampy stołowe w sypialni

Idea symetrii w przestrzeni wydaje się tak podstawowa, że ​​może być mylnie zrozumiana jako przestarzała. Ale w tradycyjnym pokoju z klasycznymi meblami wydaje się to dobrem koniecznym! I właśnie dlatego wybieramy tak wiele klasycznych, ale zawsze nowoczesnych lamp stołowych lub lamp stojących.

Dekoracja odpowiednia do profesjonalnej przestrzeni

Dwie tradycyjne lampy  dodają dekoracji kunsztowny wzór, dostatecznie lśniąco i zdecydowanie idealnie komponują się z solidnymi meblami.

Tradycyjny i elegancki wybór oprawy

W przestrzeni o wzorze kilkudziesięciu elementów dekoracyjnych, lampy stołowe lub stojące mogą mieć prostą podstawę i ozdobny blat. Generalnie jest to dość „ciężka” dekoracja. Jeśli lubisz ten styl, to FLOGA weszła we właściwe miejsce, w domu z odpowiednią dekoracją.

Możemy więc dzięki bardzo łatwym i prostym rozwiązaniom i opcjom nadać piękne akcenty różnym obszarom naszego domu i znacznie je rozjaśnić, dodając dekoracje, takie jak lampy stołowe, ale także równie eleganckie, piękne i nowoczesne lampy podłogowe.

Shopping Cart
Przewiń do góry