Oświetlenie betonowe

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

 • lampa betonowa stojącalampa betonowa stojąca lub wisząca
 • lampy betonowae wiszące stołowelampa z betonu wisząca
 • lampa z betonu wiszącalampa z betonu wisząca
 • lampa z betonu wisząca
 • lampa z betonu wiszącalampa z betonu wisząca
 • lampa z betonu wiszącalampa z betonu wisząca
 • lampa betonowa wisząca stołowaoświetlenie betonowe
 • lampa z betonu wiszącalampa z betonu wisząca
 • lampa z betonu wiszącalampa z betonu wisząca
 • lampa z betonu wiszącalampa z betonu wisząca
 • lampa z betonu wiszącalampa z betonu wisząca

Oświetlenie betonowe

Oświetlenie betonowe a moda?

Trendy w wystroju wnętrz ciągle się zmieniają i to prawda, że ​​trudno pozostać w modzie.

Ale jedna rzecz z pewnością nie zmienia się w dekoracji: oświetlenie.

Nasz wybór w zakresie oświetlenia domu nie powinien opierać się na aktualnej modzie, ale na praktyczności: powinniśmy widzieć i nie przeszkadzać.

Tak więc, abyście wiedzieli, a nie mówili, że nie powiedzieliśmy wam, obecna moda chce zimnego oświetlenia w dekoracji domu. Ale zimne oświetlenie domu, jeśli zostanie użyte w niewłaściwym miejscu domu. Może sprawić, że nasz dom będzie wyglądał jak centrum medyczne i jeśli nie jesteś lekarzem, tego nie chcesz.

Tak więc po przeprowadzeniu hiperanalizy z dekoratorami wnętrz dowiedzieliśmy się wszystkiego o oświetleniu domu w każdym pokoju i na co zwracać uwagę.

Oświetlenie betonowe w korytarzu.

Najwyraźniej pierwsza rzecz, którą można zobaczyć wchodząc do domu, sprawia, że ​​miejsce to jest bardzo ważne. Wybrane przez nas oświetlenie powinno dawać nam ciepło , które chcemy poczuć, że „tak, wróciłem do domu”. Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie tzw. żarówek Edisona  , które w połączeniu z zimnym oświetlenie betonowe dadzą poczucie ciepła i przytulności.

 

Oświetlenie betonowe w sypialni.

Oczywiście miejsce, w którym spędzamy dużo czasu odpoczywając przed telewizorem lub z naszymi ulubionymi gośćmi. Właściwa dekoracja w tym miejscu jest niezwykle ważna. Dekoracja salonu to zdecydowanie priorytet w każdym domu.

W dekoracji powinniśmy wybrać pośredni wybór oświetlenia ciepłego z zimnym. Projektanci Floga mówią nam, że trudno jest znaleźć taką równowagę. Będzie to zależało od koloru ścian i ogólnej dekoracji. Bardzo dobrym wyborem jest wykonanie jakiejś ukrytej instalacji LED lub kilku opraw tu i tam osiągną cel. Efektownym źródłem światła będą także lampy stojące.

Sypialnia.

Nie myślimy dużo o sypialni. Właściwym wyborem jest zawsze ciepłe oświetlenie betonowe . Oczywiście przydałoby się mieć kilka lampek na szafkach nocnych, żeby mieć światło, jeśli chcemy poczytać książkę w łóżku. W przypadku sypialni dla kobiet ważne jest dobre oświetlenie miejsca, w którym są pomalowane. Powiedzieliśmy, że nie będziemy rozmawiać o trendach, ale bardzo dużym i fajnym trendem jest montaż oświetlenia LED wewnątrz szafy.

Kuchnia.

W oświetleniu domowym należy zwrócić uwagę na oświetlenie kuchni. Do dekoracji kuchni powinniśmy wybrać coś praktycznego , aby mieć pewność, że będziemy gotować nasze posiłki. Najlepszym rozwiązaniem jest tutaj zamontowanie ukrytego oświetlenia pod szafkami. Takie połączenie zapewni nam oświetlenie domu, którego potrzebujemy do udekorowania funkcjonalnej kuchni. Oświetlenie betonowe wiszące jest na pewno jedną z fajniejszych opcji oświetlenia dopełniającego.

Jadalnia.

Media społecznościowe pokazują nam niekończące się rozwiązania oświetleniowe do jadalni, niektóre udane, a inne nie. Do dekoracji jadalni bardzo fajnym rozwiązaniem są długie lampy LED, które schodzą na stół. Generalnie oblicz odległość, na jaką oprawa ma zejść około 80 cm od naszego stołu.

Łazienka.

Nie powinniśmy zapominać o dekoracji łazienki, gdy zajmujemy się dekoracją domu, ponieważ jest to jedna z najbardziej przydatnych i często odwiedzanych części domu. Praktyczną wskazówką, którą udzielili nam projektanci Floga, jest umieszczenie ukrytego oświetlenia wokół naszego lustra, abyśmy mogli zobaczyć nasze cechy niezmienione, ale także wyglądać fajnie jak gwiazdy teatru. Oświetlenie betonowe będzie tutaj również doskonałym dopełnieniem.

Ogólnie bardzo praktycznym rozwiązaniem we wszystkich dekoracjach domu w odniesieniu do oświetlenia jest zamontowanie ściemniacza we wszystkich pomieszczeniach, dzięki czemu możemy regulować natężenie oświetlenia w każdym pomieszczeniu.

W Floga znajdziesz kompletne rozwiązania oświetleniowe do domu i wszystko, czego potrzebujesz do dekoracji domu, dekoracji łazienki, dekoracji kuchni, dekoracji salonu. Naszą ofertę uzupełniają lampy ogrodowe.

Shopping Cart
Przewiń do góry