Oświetlenie

Showing 1–12 of 64 results

Oświetlenie i lampy wiszące do każdego pomieszczenia. Lampy betonowe i plafony.

Oświetlenie odpowiednio dobrane nadaje odpowiedniego charakteru każdemu pomieszczeniu. Każde pomieszczenie potrzebuje właściwie dobranej lampy. Odpowiednio dobrana oprawa oświetleniowa jest nie tylko źródłem światła , jest również bardzo ważnym elementem dekoracyjnym, który wpływa na atmosferę naszego wnętrza.

W naszym sklepie z lampami znajdziesz lampy do każdego pomieszczenia.

Lampy wiszące czy plafony, lampy betonowe? Nowoczesne, minimalistyczne? U nas znajdziesz lampy zarówno do salonu jak i łazienki, do pokoju dziecięcego i do korytarza. Wiemy jak Ci pomóc w doborze odpowiedniego oświetlenia.

Oświetlenie? A może lampy betonowe?

Lampy betonowe o ciekawym designie są naszą propozycją dla minimalistycznych pomieszczeń, choć nie tylko. Stworzyliśmy kolekcję lamp z betonu, które wykonujemy ręcznie z naszej mieszanki betonowej. Lampy wiszące betonowe FLOGA  produkty polskie. Tworzymy je w oparciu o półprodukty polskich producentów, tylko i wyłącznie. W przygotowaniu są również plafony.

Lampy wiszące czy plafony?

Aby należycie doświetlić pomieszczenie nie możemy się decydować tylko na jedno źródło światła. Lampy wiszące –  ich zadaniem jest dostarczenie takiej ilości światła aby pomieszczenie było oświetlone w miarę równomiernie. Przy silnym źródle światła możemy lampy wiszące zastąpić lampami montowanymi na suficie. Plafony – bo o nich tutaj mowa mogą być ciekawą alternatywą dla tradycyjnych żyrandoli.

Oświetlenie – optyczne  powiększanie pomieszczenia

Oświetlenie odpowiednio dobrane i rozmieszczone z całą pewnością jest w stanie  zwiększyć wizualnie nasze wnętrze. Należy w różnych miejscach umieścić kilka punktów świetlnych. Lampa podłogowa na przykład z kloszem skierowanym na sufit jest takim rozwiązaniem. Ścienne oświetlenie z kloszami skierowanymi w górę także pomoże nam uzyskać ten efekt.

Oświetlenie – jak dobrać odpowiednie?

Oświetlenie w Twojej sypialni jest niezwykle ważne ważne i potrzebujesz odpowiedniej równowagi, aby uzyskać estetyczny efekt. Ogólnie rzecz biorąc, na wszystkich obszarach powinny znajdować się źródła naturalnego światła. To samo dotyczy zarówno sypialni jak i kuchni . Jeśli nie ma dużych okien lub drzwi balkonowych dających to naturalne światło, można zastosować odpowiednie oświetlenie oraz jasne kolory na ścianach czy tkaninach.

Doskonałym wyborem są lampy z ciepłym oświetleniem, które nadadzą pomieszczeniu bardziej relaksującą atmosferę. Lampy emitujące żółte światło tworzą ciepło w przestrzeni, w przeciwieństwie do zimnego białego światła, które oślepia i łaskocze nerwy.

 

Wybierz więcej niż jedno źródło światła, ponieważ jasne światło pochodzące z jednego źródła w pomieszczeniu nie sprzyja relaksowi a wręcz przeciwnie. Możesz połączyć lampę wiszącą z lampą podłogową i plafonem.

 

Sprytnym i kreatywnym pomysłem na stworzenie atmosfery w sypialni jest ukryte oświetlenie wokół sufitu. Ukryte oświetlenie zmiękcza linie pomieszczenia i może lepiej podkreślić przestrzeń, meble, a nawet wystrój. Z tego samego rozumowania możesz umieścić serię diod led i odpowiednio je dostosować.

Jakiego oświetlenia Ty używasz w swojej sypialni?
W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroką gamę oświetlenia.

Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top