Zegary ścienne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

  • zegar z betonu wiszącyzegar z betonu wiszący
  • zegar wiszącyzegar drewniany
  • zegar wiszący drewniany rustykalnyzegar drewniany wiszący
  • zegar drewniany stojący rustykalnyzegar drewniany stojący rustykalny
  • zegar z betonu wiszącyzegar z betonu wiszący
  • zegar wiszący drewniany rustykalny
  • zegar wiszący drewniany rustykalny
  • zegar wiszący drewniany rustykalnyzegar drewniany wiszący
  • zegar wiszący z drewna i metaluzegar loftowy

Zegary ścienne Floga

Zegary ścienne są bardzo ważne podczas urządzania domu lub mieszkania. Dlaczego? Ponieważ po pierwsze, poinformuje nas o aktualnej godzinie. Po drugie, i jest to bardzo praktyczne zastosowanie, może być świetnym akcentem aranżacyjnym naszych pomieszczeń.

Jeśli jesteś fanem minimalizmu i jedyną rzeczą, którą chcesz mieć na swojej ścianie jest zegar ścienny to duży zegar będzie najlepszym wyborem.
Duży zegar ścienny zapewnia również wyraźne wskazanie godziny, więc nawet jeśli jesteś w innym pomieszczeniu, z którego widać zegar, to bez problemu będziesz mógł zobaczyć aktualną godzinę.
Zaletą dużych zegarów jest to, że stają się one znaczącym akcentem dekoracyjnym w pomieszczeniu, a nie mało efektownym dodatkiem.
Duże może być również piękne.
Zegar Wetors sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, począwszy od korytarza, gdzie przywita domowników i gości przy wejściu i pokaże, że wreszcie nadszedł czas na relaks.
Świetnym miejscem jest oczywiście salon. Zegar Doraa w salonie będzie się świetnie prezentował, wzbogaci przestrzeń, w której spędzamy najwięcej wolnego czasu i nada jej charakteru. Nie zapomnij powiesić zegara na ścianie w sypialni, aby po przebudzeniu móc sprawdzić godzinę.

Nawet w najlepiej urządzonym wnętrzu duże wolne połacie ściany mogą być kłopotliwe do wypełnienia.
I tu właśnie z pomocą przychodzą nam zegary ścienne. Zegary wracają do trendów we wnętrzach w aranżacji.
Dziś znów są obowiązkowym dodatkiem w aranżacji wnętrz.

Wszyscy wysokiej klasy projektanci wnętrz uważają, że zegar powinien być zawieszony na wysokości oczu stojącej osoby, dlatego tak projektują zegary. Inną równie ważną zasadą jest to, że ze względów estetycznych przestrzeń między sufitem a zegarem powinna być nie mniejsza niż 25 cm. Należy o tym pamiętać!

Shopping Cart
Przewiń do góry