Zegary ścienne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

  • PROMOCJA! zegar z betonu wiszącyzegar z betonu wiszący
  • zegar wiszącyzegar drewniany
  • zegar wiszący drewniany rustykalnyzegar drewniany wiszący
  • zegar drewniany stojący rustykalnyzegar drewniany stojący rustykalny
  • zegar z betonu wiszącyzegar z betonu wiszący
  • zegar wiszący drewniany rustykalny
  • zegar wiszący drewniany rustykalny
  • zegar wiszący drewniany rustykalnyzegar drewniany wiszący
  • zegar wiszący z drewna i metaluzegar loftowy

Zegary ścienne Floga

 

Zegary ścienne są gadżetami, o którym obowiązkowo należy pamiętać podczas aranżacji domu czy mieszkania. Dlaczego? Ponieważ po pierwsze będzie nas informował o aktualnej godzinie. Po drugie zaś  co jest bardzo praktycznym zastosowaniem to może być świetnym akcentem designerski naszych pomieszczeń.

Jeżeli jesteście zwolennikami minimalizmu i jedynym co chcecie mieć na ścianie to zegar wiszący wtedy najlepszym wyborem będzie duży zegar.
Duży zegar na ścianie to również wyraźny wskaźnik godziny, nawet znajdując się w innym pomieszczeniu z którego widać zegar dostrzeżecie aktualny czas bez najmniejszego problemu.
Zaletą dużych zegarów jest również to, że staja się znaczącym akcentem zdobiącym wnętrze a nie dodatkiem bez wyrazu. Duże również może być piękne.
Zegar Wetors sprawdzi się w każdy pomieszczeniu, poczynając od korytarza gdzie przy wejściu będzie witał domowników i gości, będzie pokazywał, że wreszcie czas wypocząć.
Świetne miejsce to oczywiście salon. Zegar Doraa w salonie będzie prezentować się znakomicie, wzbogaci przestrzeń , w której spędzamy większość wolnego czasu oraz nada mu charakteru. Nie można zapominać o tym by powiesić zegar na ścianie w sypialni dzięki temu po przebudzeniu będziemy mieli możliwość sprawdzenia godziny.

Nawet w najlepszym projekcie wnętrza duże wolne połacie ścian mogą być uciążliwe do wypełnienia.
I tutaj z pomocą przychodzą nam zegary ścienne. Zegary powróciły do trendów w projektowaniu wnętrz, i bardzo dobrze.
Dzisiaj znów są one obowiązkowym dodatkiem w aranżacji wnętrz.

Wszyscy wysokiej klasy projektanci wnętrz uważają, i tak projektują, że zegar powinien być zawieszony na poziomie oczy stojącego człowieka. Inną równie ważna zasadą jest to, ze względów estetycznych, by przestrzeń pomiędzy sufitem a zegarem była nie mniejsza niż 25 cm. Pamiętaj o tym!

Shopping Cart
Przewiń do góry