FLOGA - O nas

Floga - Jeszcze kilka słów o nas

FLOGA -filozofia

Floga projektuje i produkuje w naszym rodzinnym mieście , w Koninie.
U nas znajdują się produkty wyłącznie naszego autorstwa. Nie zamykamy się jednak na współpracę. Z chęcią nawiążemy kontakty z innym manufakturami, które maja coś ciekawego do zaoferowania. Jesteśmy otwarci również na współpracę z esklepami na zasadzie dropshippingu. 

Zależy nam na tym, żeby klienci byli zadowoleni z produktów, które oferujemy. Dbamy więc o najwyższą jakość obsługi oraz staramy się w jak najkrótszym czasie odpowiadać na pytania klientów. Przestrzegamy Praw Konsumenta, prowadzimy jasną i zrozumiałą procedurę składania oraz rozpatrywania reklamacji.

Współpracujemy ze sklepem internetowym SLANAT oferującym oświetlenie do każdego pomieszczenia i każdego stylu w najlepszych cenach na rynku! 

Polub nas
i bądź na bieżąco

lampa z betonu wisząca
Dropshipping

Prowadzisz sprzedaż przez Internet? Mamy dla ciebie idealny model współpracy.

lampa betonowa
Najwyższa jakość

Gwarantujemy najwyższą jakość i oryginalność naszych produktów!

lampa betonowa
Najlepsza oferta

Wszystkie nasze produkty oferujemy w najlepszych cenach na rynku.

lampa z betonu wisząca
Bezpieczne zakupy

Specjalnym procesom szyfrowania SSL, umożliwia bezpieczne zakupy.

       Floga wie, że dla każdego Klienta jest najważniejsze, aby po drugiej stronie telefonu czy e-maila był człowiek, który wie co może zaoferować i który zna każdy produkt który oferuje. Nie tylko z poziomu karty katalogowej ale również własnego doświadczenia i wykonanych wdrożeń. Dlatego postanowiliśmy, że w naszej ofercie będą tylko produkty które znamy bardzo dobrze. Nasi specjaliści są gotowi pomóc Państwu w wyborze najlepszego rozwiązania w zakresie oświetlenia. Oferujemy również pełną pomoc przy wyborze dodatków do naszych produktów oraz pomoc w dowolnej konfiguracji oświetlenia.

       Wybierając produkty dla naszych Klientów nigdy nie kierujemy się zasadą, że im drożej tym lepiej. Niejednokrotnie dla naszych Klientów wybieraliśmy rozwiązania tańsze od budżetu założonego przez Klienta czy pierwotnie przez niego wybranego.

 

Znajdziecie nasze produktu również tutaj:

Autorką wszystkich grafik w sklepie Floga jest LillaxArt. 

                                                                                                                                                               przycisk          przycisk

 

Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top