Afiliacja to nic innego jak zarabianie na polecaniu.

 
Jeśli myślisz o tym by zacząć  zarabiać w internecie, ale nie wiesz za bardzo jak się za to zabrać , to dobrze trafiłeś.
Na afiliacji może zarabiać każdy, nie ma osoby która by nie mogła tego robić. Nie ma!

W marketingu internetowym afiliacją nazywamy nawiązywanie dobrowolnej współpracy. A celem oczywiście jest osiąganie wymiernych dla każdej ze stron stron, zaangażowanych w tę współpracę.

Afiliacja, czyli po prostu zarabianie na polecaniu 🙂

I tutaj musimy wyodrębnić i wytłumaczyć znaczenie dwóch definicji: wydawca ( to TY ) i reklamodawca ( my )

W najprostszych słowach, afiliacja to zarabianie na polecaniu, gdzie wydawca (czyli TY ) zarabia prowizje od sprzedaży polecanych online produktów ze sklepu reklamodawcy (czyli my ), a reklamodawca zarabia, ponieważ sprzedaje więcej w swoim sklepie dzięki poleceniom wydawcy.

Afiliacja – w jaki sposób zarabia pieniądze  wydawca?
Wydawca poleca produkty, które udostępniają reklamodawcy (sklepy internetowe) w ramach swoich programów partnerskich. Wszystko to ma miejsce w internecie, online. 

Afiliacja – kto może zostać wydawcą?

Jeszcze kilka lat temu, aby zostać wydawcą, należało posiadać bloga lub inny serwis internetowy. Czasy się zmieniły. W dobie social mediów własna strona www nie jest już niezbędna. Aby zostać wydawcą wystarczy posiadać  konto na Facebooku, TikToku, Instagramie, YouTube, Pintereście czy jeszcze innym medium społecznościowym. Ale nawet  i to nie jest konieczne ! Linki do polecanych produktów można przesyłać znajomym mailem czy dowolnym komunikatorem online a nawet sms’em.  W afiliacji wydawcą może zostać każdy, kto nawet w małym stopniu funkcjonuje online, nawet na bardzo małą skalę.

 
 
Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top