...

Afiliacja to nic innego jak zarabianie na polecaniu.

 
Jeśli myślisz o tym by zacząć  zarabiać w internecie, ale nie wiesz za bardzo jak się za to zabrać , to dobrze trafiłeś.
Na afiliacji może zarabiać każdy, nie ma osoby która by nie mogła tego robić. Nie ma!

W marketingu internetowym afiliacją nazywamy nawiązywanie dobrowolnej współpracy. A celem oczywiście jest osiąganie wymiernych dla każdej ze stron stron, zaangażowanych w tę współpracę.

Afiliacja, czyli po prostu zarabianie na polecaniu 🙂

I tutaj musimy wyodrębnić i wytłumaczyć znaczenie dwóch definicji: wydawca ( to TY ) i reklamodawca ( my )

W najprostszych słowach, afiliacja to zarabianie na polecaniu, gdzie wydawca (czyli TY ) zarabia prowizje od sprzedaży polecanych online produktów ze sklepu reklamodawcy (czyli my ), a reklamodawca zarabia, ponieważ sprzedaje więcej w swoim sklepie dzięki poleceniom wydawcy.

Afiliacja – w jaki sposób zarabia pieniądze  wydawca?
Wydawca poleca produkty, które udostępniają reklamodawcy (sklepy internetowe) w ramach swoich programów partnerskich. Wszystko to ma miejsce w internecie, online. 

Afiliacja – kto może zostać wydawcą?

Jeszcze kilka lat temu, aby zostać wydawcą, należało posiadać bloga lub inny serwis internetowy. Czasy się zmieniły. W dobie social mediów własna strona www nie jest już niezbędna. Aby zostać wydawcą wystarczy posiadać  konto na Facebooku, TikToku, Instagramie, YouTube, Pintereście czy jeszcze innym medium społecznościowym. Ale nawet  i to nie jest konieczne ! Linki do polecanych produktów można przesyłać znajomym mailem czy dowolnym komunikatorem online a nawet sms’em.  W afiliacji wydawcą może zostać każdy, kto nawet w małym stopniu funkcjonuje online, nawet na bardzo małą skalę.

 
 
Shopping Cart
Przewiń do góry
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.