Płatności

Dokonując zakupów w w sklepie internetowym FLOGA.com, Klient może skorzystać z dogodnych form płatności: PayU, przelew tradycyjny oraz płatność przy odbiorze (za pobraniem u Kuriera). Każda forma jest w pełni bezpieczna.

PAYU_LOGO_LIME

PayU oferuje kilka rodzajów płatności: raty payu, szybkie przelewy (pay by link), płatność kartą debetową lub kredytową, płatność Blikiem, cyfrowe portfele: Visa Checkout oraz Masterpass, Google Pay

PayU oferuje Szybkie przelewy tzw. pay by link. Po dokonaniu wyboru produktów z oferty SLANAT oraz metody dostawy, Klient zostanie przekierowany za pomocą serwisu PayU na stronę swojego banku, gdzie należy się zalogować. Serwis automatycznie uzupełnia dane do przelewu. Wystarczy zrealizować przelew i czekać na dostawę paczki. Co ważne, wpłaty są księgowane na bieżąco, dlatego czas realizacji zamówienia liczy się od momentu dokonania płatności, a zakupy można robić 24h/dobę. W przypadku korzystania z usług operatora PayU, właściwa kwota zostanie pobrana z konta niezwłocznie po dokonaniu płatności w serwisie.

Płatności PayU obsługują banki tj. na grafice poniżej:

Płatności można też dokonać za pośrednictwem karty debetowej lub kredytowej. System PayU obsługuje najpopularniejsze karty: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro. Realizacja potwierdzonego zamówienia rozpocznie się po zatwierdzeniu transakcji przez PayU, która odbywa się natychmiast po dokonaniu płatności.

 

PayU_Raty_RGB

Raty PayU to system ratalny, którego administratorem jest PayU. System umożliwia dokonanie zakupu towarów do kwoty 20 000PLN zamówionych z dostawą kurierską. Wystarczy zaznaczyć tę formę płatności, wypełnić wniosek, poczekać na weryfikację przez pożyczkodawcę i cieszyć się dostarczonymi produktami! Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

Najczęściej zadawane pytania o Raty PayU (kredyt konsumencki):
• Kiedy są dostępne Raty PayU?
Raty PayU są dostępne w wybranych e-sklepach, jeśli Twoje zakupy wraz z kosztami wysyłki mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł.
• Jak działają Raty PayU?

Zapraszamy Cię do objerzenia krótkiej animacji (81 sekund)

• Kto udziela kredytu konsumenckiego na zakupy?
Banki lub instytucje pożyczkowe, które współpracują z PayU na podstawie odrębnych umów, w szczególności w zakresie udzielania kredytu Klientom celem dokonania umożliwienia dokonania Płatności z wykorzystaniem opcji kredytu (Raty PayU) oraz odroczonych płatności (PayU Płacę Później). Aktualna lista Organizacji finansujących znajduje się tutaj
• Jaki jest koszt kredytu?
Umowa o Kredyt Standardowy lub o Kredyt 0% w ramach Raty PayU zawierana jest między kredytobiorcą a Organizacją finansującą, z którą PayU S.A. współpracuje i pośredniczy w zawieraniu ww. umów.
Przykłady reprezentatywne dotyczące poszczególnych wariantów produktu Raty PayU znajdują się na tutaj. Regulamin Kredytu 0% w ramach Raty PayU znajduje się tutaj
• Jak wygląda procedura zwrotu w przypadku zakupu na raty?
Zgodnie z art. 27. ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.
• W celu odstąpienia od tak zawartej umowy, konsument wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu (odstąpieniu od umowy sprzedaży) i zwraca towar.
• Po spełnieniu wymogów formalnych i zaakceptowaniu zwrotu towaru, sklep dokonuje za pomocą Systemu PayU zwrotu do PayU (częściowego lub całościowego) środków pochodzących z pożyczki, którymi Kupujący sfinansował zakup.
• PayU przekazuje następnie środki ze zwrotu bezpośrednio do pożyczkodawcy, z którym Kupujący zawarł umowę pożyczki.
• PayU każdorazowo poinformuje Kupującego (e-mail) o odnotowanym zwrocie wraz z podaniem szczegółów zwrotu oraz płatności ratalnej, której dotyczył zwrot.
• W celu zapewnienia prawidłowej obsługi umowy pożyczki po zwrocie środków, w tym złożenia dyspozycji odstąpienia lub dokonania wcześniejszej spłaty, Kupujący powinien każdorazowo skontaktować się bezpośrednio z pożyczkodawcą.
-Wyjątki
Zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje Kupującemu w odniesieniu do umów wyszczególnionych w tym artykule, w tym między innymi nie przysługuje Kupującemu zawierającemu umowę o zakup biletów na wydarzenia rozrywkowe, sportowe lub kulturalne poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość.
• Co się stanie, jeśli nie dostanę pożyczki?
Twój zakup nie zostanie zrealizowany, jeśli pożyczkodawca nie udzieli Ci pożyczki lub jeśli po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, nie wykonasz kolejnych kroków polegających na weryfikacji tożsamości i zatwierdzeniu warunków umowy o pożyczkę za pomocą otrzymanego kodu SMS. Aby zrealizować zakup, możesz wrócić do sklepu i wybrać inną formę płatności.

blik-logo2

BLIK to system płatności mobilnych, który umożliwia dokonanie płatności szybkim przelewem za pomocą smartfona i aplikacji mobilnej, bez konieczności wychodzenia z koszyka. Wystarczy zalogować się do aplikacji mobilnej banku (Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank, PKO Bank Polski, Orange Finanse, Getin Bank), odczytać kod, wprowadzić go na stronie sklepu i potwierdzić płatność.

Płatność przy odbiorze to rozwiązanie dla osób, które nie korzystają lub nie lubią korzystać z internetowych form płatności. Umożliwia ona płatność kurierowi w momencie dostarczenia towaru pod wskazany adres (płatność gotówką) .

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM TRADYCYJNYM

Wybór płatności przelewem tradycyjnym nieznacznie wydłuża czas samej realizacji przelewu. Po dokonaniu wyboru tej formy płatności, otrzymasz dane niezbędne do wykonania przelewu na stronie swojego banku: nazwę, numer konta, sugerowany tytuł przelewu (numer zamówienia oraz imię i nazwisko). Należy jednak pamiętać, że księgowanie tego typu przelewów najczęściej przypada na kolejny dzień roboczy i to od następnego dnia liczyć się będzie czas realizacji zamówienia. W przypadku korzystania z przelewu tradycyjnego, właściwa kwota zostanie pobrana w momencie realizacji przelewu przez bank. Na przelew czekamy do 7 dni roboczych, po tym czasie zamówienie jest anulowane. 

Dane do przelewu:

SlawDom Sławomir Dominiak,

ING Bank Śląski , 41 1050 1735 1000 0091 4672 4464

W tytule prosimy wpisać:  numer zamówienia

 

PaypPal logo

Najpopularniejszy system płatności internetowych na świecie. PayPal to system umożliwiający szybkie, bezpieczne i wygodne dokonywanie i otrzymywanie płatności online. Oferowane przez nas rozwiązanie płatnicze dostępne jest zarówno dla firm, jak też osób prywatnych posiadających rachunek bankowy, kartę kredytową lub debetową, aktualny adres e-mail i dostęp do Internetu poprzez komputer, laptop lub urządzenie mobilne.

Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top