Reguły Programu STREFA PARTNERA FLOGA

Zasada nr 1 – uczestnictwo

W programie afiliacyjnym Floga może się zarejestrować każdy. Akceptowane są zarówno osoby prowadzące działalność gospodarczą (oczywiście mile widziane) jak i partnerów mających status osoby fizycznej. Nie musisz zatem posiadać firmy aby promować nasze produkty, które znajdują się w z programie. Zasady rozliczania w obu przypadkach są bardzo  proste i szczegółowo wyjaśniliśmy to w zakładce pytań i odpowiedzi.

Zasada nr 2 – wypłata prowizji

Każdy nasz partner uzyskuje w swoim panelu prowizję w momencie dokonania przez klienta zakupu przy użyciu linku partnerskiego. Prowizja nie zostanie naliczona jeżeli klient użyje innego linku. Czas żywotności pliku cookie wynosi 30 dni. Oznacza to, że klient ma aż 30 dni na dokonanie zakupu po kliknięciu w link, aby prowizja została naliczona.  Prowizja jest możliwa do wypłaty dopiero wtedy, kiedy zarejestrujemy odebranie paczki przez klienta.

Zasada nr 3 dozwolone i zabronione metody promocji

W programie STREFA PARTNERA FLOGA oczekujemy od naszych partnerów tylko jednej rzeczy – odpowiedzialnej i jakościowej promocji linków. 

Dobrze widziane metody promocji to m.in: promowanie poprzez Instagram (story i bio), promocja na TikToku, promowanie poprzez bloga (banery i linki), promowanie za pomocą grup Facebook (zgodnie z obowiązującymi tam zasadami), legalne listy mailingowe, reklamy Facebook i Instagram (nie używaj linków partnerskich bezpośrednio w reklamie ! ), kanał YouTube, Pinterest, jakościowe fora internetowe (nie spamujmy! – nikt nie lubi spamu). 

Jeśli chodzi o zabronione metody, nie zgadzamy się i zakazujemy: promowania linków w reklamach w sieci wyszukiwania (np. Google Ads) z użyciem fraz brandowych (np. lampa betonowa airoba), używania automatycznych skryptów i programów spamujących, spamowania linkami partnerskimi w wiadomościach i komentarzach w serwisach społecznościowych, dokonywania fałszywych zakupów na fikcyjne dane. 

Niedozwolone jest tworzenie struktur podpartnerów na własną rękę, poza programem STREFA PARTNERA FLOGA i namawianie innych osób do użycia własnych linków partnerskich w zamian za ustalone kwoty.

Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top